Ankara Çilingir Servisi 7/24 Hizmet
Telefon - 0532 711 61 35

Ankara Oto Anahtar Servisi

Ankara Oto Anahtar üzerine çalışmakta olan firmamız her marka ve model aracınızın oto anahtar, yedek oto anahtar ve kayıp oto anahtar gibi ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. İşinde uzman kadromuz uzun yıllardır bu hizmeti değerli müşterilerine vermektedir. İhtiyaçlarınız için bizi arayarak size en uygun oto kumandanızı ve oto anahtar fiyatı ile ilgili bilgileri bizden öğrenebilirsiniz.Aracınız ister eski model olsun isterse immbilizer oto anahtar olsun buna uygun özel cihazlarımızda en kısa sürede bu hizmeti verebilmekteyiz. Oto kumandanın yanında Kontak Tamiri konusunda da sizlere yardımcı olabilmekteyiz. Kontak içinde kalan anahtar kırığının yada kilit sisteminin bozulması durumunda zamanında önlem alınmazsa daha büyük sorunlara yol açtığı geçmiş dönemlerde yaptığımız işlemler de gördük bu yüzden oto anahtarınızın kontakta zorlanma durumunda hemen bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

img

Araba Anahtarlarınız İçin Yaptığımız İşlemler

  • Ankara Oto Anahtar olarak araba anahtarlarınızı kaybetme, araç anahtarınızın kaybolması yada araç kumandalarınızın eskimesi durumunda ihtiyacınız olan tüm işlemleri firmamız yapabilmektedir. Yedek Araç Anahtar Fiyatını yada Kayıp Araç Anahtarı Fiyatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Otomobil Anahtarını aracınızda unutma durumda da aracınıza zarar vermek istemiyorsanız bizi aramanız en iyi çözüm olacaktır. Özel Cihazlarla aracınıza zarar vermeden oto çilingir hizmeti verip Otomobil Anahtarınızı size teslim ediyoruz.Otomobil Anahtar Fiyatı ve Kayıp Otomobil Anahtar Fiyatı için bizimle iletişime
  • Araba Anahtarınız otmobileinize yakın yerlerde açılıp kapanmıyorsa bu genellikle pilindeki zayıflama yüzünden olabilmektedir. Bu durumda Araba Kumandanızın Pilini Değiştirmenizi öneririz.
  • İmmobilizer Anahtarınız sıvı ile temas ettiğinde kesinlikle sökülüp temizlenmesi gerekmektedir. İlerde oksitlenme yaparak çalışmaz hale gelebilir. Bu durumda bizi arayarak İmmoblizer Anahtarınızın Fiyat ve Zaman olarak ne kadara mal olacağınız öğrenebilirsiniz.
  • İmmobilizer Araç Anahtarlarınızın yedeği için işinde uzman bir firmaya giderek mevcut anahtarınızı kopyalatabilirsiniz. İşlem süresi aracın marka ve modeline bağlı olarak değişmektedir. İşlemi yaptırmadan önce fiyat almanızı öneririz.
  • Her marka otomobilin oto anahtarı kontakta kırılma durumun da işinde uzman birilerini çağırmanızı öneririz. Aksi takdirde daha büyük zararlara yol açabilirsiniz.
  • Oto Anahtar olarak arızalanan kontaklarınız için de tamir ve onarım gibi işlemleri yapmaktayız.

Ankara Oto Anahtar Kaybetme Durumunda Yapılacaklar

  • Ne kadar önemsenmesede Araç Kumandalarınızın yedeğini bulundurmak zorundasınız. Eğer yoksa hem zaman hemde maliyet olarak daha yüksek ücretlere kayıp oto anahtar işlemi yapılmaktadır.
  • Aracınızı çekici veya buna benzer bir şekilde çekmenize gerek yoktur. Bunun için bizi aramanız yeterlidir. Aracınızın bulunduğu konumda Oto anahtarınızı hemen oluşturaabiliriz.
  • Araç Anahtarınızı içerde yada bagajda unutma durumunda sadece çilingir işlemi yaparak oto kumandanızı alabilirsiniz. Fakat bu yedeğinizin olmadığı anlama gelir bu yüzden en kısa sürede Yedek Oto Anahtar yapmanızı öneririz.
Ankara Çilingir