Ankara Çilingir Servisi 7/24 Hizmet
Telefon - 0532 711 61 35

Fiat Oto Anahtar

Ankara Çilingiri olarak Fiat Oto Anahtar üzerine çalışmakta olan firmamız her model Fiat aracınızın oto anahtar, immobilizer oto anahtar, yedek oto anahtar ve kayıp oto anahtar gibi birçok hizmeti vermekteyiz. Elimizde bulunan özel cihazlarla Fiat otomobilizin her türlü sorununu çözüme kavuşturmaktayız. Oto Anahtar hizmetinin yanında Fiat kontak tamiri, Oto kumandalarınızın pil değişimi ve eskimiş otomobil kumandalarınızın kap değişimi gibi hizmetlerini firmamızdan alabilirsiniz. Fiat Oto Anahtar fiyatı ile ilgili bilgiyi bize arayarak ulaşabilirsiniz.

img

Fiat Oto Anahtar olarak Yaptığımız İşler

 • Fiat Aracınızın oto anahtarı kayboluğunda yapılacak tek işlem bizi aramanızdır. Ekibimiz nerede olursanız olun size ulaşarak bulunduğunuz yerde yada firmamıza gelerek sorununuzu çözmektedir. Özel cihazlarla aracınızın başında yeni anahtarınızı oluşturarak size teslim edebilmekteyiz.
 • Fiat Oto Kumandanızı aracınızda unutma durumda da aracınıza zarar vermek istemiyorsanız bizi aramanız en iyi çözüm olacaktır. Özel Cihazlarla aracınıza zarar vermeden açıp anahtarınızı size teslim ediyoruz.
 • Oto Kumandanız aracınıza yakın yerlerde açılıp kapanıyorsa bu genellikle pilindeki zayıflama yüzünden olabilmektedir. Bu durumda eliniz yatkın ise kendinizde mevcut pilin satın alarak değiştirebilirsiniz.
 • Fiat Oto Anahtarınız sıvı ile temas ettiğinde kesinlikle sökülüp temizlenmesi gerekmektedir. İlerde oksitlenme yaparak çalışmaz hale gelebilir.
 • Fiat Aracınızın immobilizer oto anahtarı kontakta kırılma durumun da işinde uzman birilerini çağırmanızı öneririz. Aksi takdirde daha büyük zararlara yol açabilirsiniz.
 • Fiat Oto Anahtarınızın arızalanan kontaklarınız için de tamir ve onarım gibi işlemleri yapmaktayız.

Fiat Oto Anahtar Hizmeti vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve evinin, arabasının, işyerinin ve kasasının anahtarını yaptırırken hiçbir şüphe duymaması için Ankara Anahtarcılar, Kilitçiler ve Çilingirler Odasının 0300 Numaralı Üyesidir.

Fiat Oto Anahtar Sistemine mi ihtiyacınız var!

Firma olarak uzun yılların verdiği deneyimle sizlere birçok konuda yardımcı olabilmekteyiz. Yaptığımız işler ne kadar basit görünsede yapılan herhangi bir yanlış daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.Aşağıda yer verdiğimiz hizmetleri kendi bünyemizle özel cihazlarla yapmaktayız.

 • Ev ve İşyerleriniz için çilingir hizmeti de verebilmekteyiz.
 • Oto kumandanızın yedeğini de yapabilmekteyiz. Bu işlem için bizi aramanız yeterli olacaktır. Özel servis araçlarımızla yanınıza gelip kontak anahtarınızın yedeğini oluşturabilmekteyiz.
 • Kasa Çilingiri hizmetini uzun yıllardır vermekte olup her marka ve model kasanızın kilidini açarak sizlere yeni anahtar yapabilmekteyiz. Kasanızı açtıracağınız kişilere dikkat etmenizi öneririz. Yeri belli olan firmalarla çalışırsanız ilerde doğabilcek sorunlara karşı servis hizmeti verebilir.
 • Firmamız Kale Kilit ve Mul-t-lock gibi büyük firmaların bayisidir. Bu yüzden hem fiyat hemde teknik destek olarak size ne iyi şekilde hizmet vermektedir.
 • Oto Çilingir hizmetini uzun yıllardır vermenin özgüveniyle her marka ve model aracınızın kapısını çok kısa bir sürede açabilmekteyiz. Özel servis araçlarımız Ankara’nın her bölgesine hizmet vermektedir.
 • Mevcut Oto Kumandalarınızın pil ve kap değişiminide Oran Çilingir’den yaptırabilirsiniz.
 • Kontak Tamiri yapan firmamız arızlaı kontaklarınızı tamir edebilmekte yada yerine yeni kontak takabilmektedir. Kontak içinde kırılan oto anahtarınızı yerinden çıkartarak kopyalamaktayız.
 • Hidrolik Kapı Yaylarınız için teknik destek ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. Sezonluk olarak belli periyotlarla ayarı yapılmaz ise ilerde arızalanma durumuna düşebilmektedir. Yazlık ve Kışlık olmak üzere 2 ayarı vardır ve bunlar 6 ayda bir değiştirilmezse sesli çalışmaya yada kapınızın sert kapanmasına yol açabilmektedir.

Yaptığımız Oto Anahtar Markaları

Ankara Çilingir