Ankara Çilingir Servisi 7/24 Hizmet
Telefon - 0533 026 18 88

Ankara Oto Çilingir

Ankara Oto Çilingir üzerine çalışmakta olan firmamız her model aracınızın oto çilingir hizmetini aracınıza zarar vermeden özel cihazlarla çok kısa bir sürede açmaktadır. Çok basit görünsede yapılacak herhangi bir hata aracınıza ciddi zararlar verebilir ve maliyeti çok daha pahalıya çıkabilir. O yüzden işinde uzman bir firma ve ekiple çalışmanızı öneririz. Aşağıda belirttiğimiz durumlarda bizi arayabilirsiniz.

img
 • Aracınızın anahtarını araç içinde unutup otomatik kitlendiğinde bizi arayarak çok kısa bir sürede çözüm sağlayabiliriz.
 • Araç Anahtarınızı bağajda unutma durumunda özel ekipmanlarla kapınızı açıp içerden bagajınıza ulaşıp anahtarınızı teslim ediyoruz.
 • Araç Anahtarınız bozulduğu yada kırıldığı durumlarda gezici ekiplerimiz çok kısa bir sürede yanınıza gelip hemen çözüm sağlayabiliyor.
 • Firma olarak oto anahtar hizmeti de verdiğimizden herhangi bir kayıp durumunda aracınızı açıp yedek anahtarınızı oluşturabiliyoruz
 • Bazı araçların güvenlik sistemleri yüzünden oto çilingir uygulamasından sonra aracınız kontağı kendini kilitleyebilir. Bu durumlarda size yardımcı olabilmekteyiz.

Ankara Oto Çilingir Hizmeti vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve evinin, arabasının, işyerinin ve kasasının anahtarını yaptırırken hiçbir şüphe duymaması için Ankara Anahtarcılar, Kilitçiler ve Çilingirler Odasının 0300 Numaralı Üyesidir.

Ankara Oto Çilingir mı ihtiyacınız var!

Firma olarak uzun yılların verdiği deneyimle sizlere birçok konuda yardımcı olabilmekteyiz. Yaptığımız işler ne kadar basit görünsede yapılan herhangi bir yanlış daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.Aşağıda yer verdiğimiz hizmetleri kendi bünyemizle özel cihazlarla yapmaktayız.

 • Ev ve İşyerleriniz için çilingir hizmeti de verebilmekteyiz.
 • Oto kumandanızın yedeğini de yapabilmekteyiz. Bu işlem için bizi aramanız yeterli olacaktır. Özel servis araçlarımızla yanınıza gelip kontak anahtarınızın yedeğini oluşturabilmekteyiz.
 • Kasa Çilingiri hizmetini uzun yıllardır vermekte olup her marka ve model kasanızın kilidini açarak sizlere yeni anahtar yapabilmekteyiz. Kasanızı açtıracağınız kişilere dikkat etmenizi öneririz. Yeri belli olan firmalarla çalışırsanız ilerde doğabilcek sorunlara karşı servis hizmeti verebilir.
 • Firmamız Kale Kilit ve Mul-t-lock gibi büyük firmaların bayisidir. Bu yüzden hem fiyat hemde teknik destek olarak size ne iyi şekilde hizmet vermektedir.
 • Oto Çilingir hizmetini uzun yıllardır vermenin özgüveniyle her marka ve model aracınızın kapısını çok kısa bir sürede açabilmekteyiz. Özel servis araçlarımız Ankara’nın her bölgesine hizmet vermektedir.
 • Mevcut Oto Kumandalarınızın pil ve kap değişiminide Oran Çilingir’den yaptırabilirsiniz.
 • Kontak Tamiri yapan firmamız arızlaı kontaklarınızı tamir edebilmekte yada yerine yeni kontak takabilmektedir. Kontak içinde kırılan oto anahtarınızı yerinden çıkartarak kopyalamaktayız.
 • Hidrolik Kapı Yaylarınız için teknik destek ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. Sezonluk olarak belli periyotlarla ayarı yapılmaz ise ilerde arızalanma durumuna düşebilmektedir. Yazlık ve Kışlık olmak üzere 2 ayarı vardır ve bunlar 6 ayda bir değiştirilmezse sesli çalışmaya yada kapınızın sert kapanmasına yol açabilmektedir.
Ankara Çilingir