Ankara Çilingir Servisi 7/24 Hizmet
Telefon - 0533 026 18 88

Sinpaş Mahallesi Çilingir

Sinpaş Mahallesi Çilingir hizmeti günün her saatinde özel servis araçlarıyla sağlayan firmamız her türlü sıkıntınızda yanınızda yer almaktadır. Kapıda kalma durumunuzda bizi arayarak çok kısa bir sürede yanınızda yer alabilmekteyiz. Klitli yada çekili kapılarınızı kapınıza zarar vermede çok kısa bir sürede açabilmekteyiz. Bunun için işinde uzman kadromuz ve özel cihazlarımızla sizlerin yanınızdayız. Bunun dışında kasa çilingiri, oto anahtar, oto çilingir gibi birçok hizmetide firmamızdan alabilmektesiniz. Kapı açma, kilit değişimi, kapı ayarı gibi işlemler için bizi aramanız yeterlidir. Her türlü sıkıntınızda bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız Mul-t-lock Center olarak Ankara'nın sayılı firmalarından biridir.

img
  • Anahtarınız kilidinize zor giriyor yada anahtarınızı çevirdiğinizde zor dönüyor ise artık kilit sisteminizi değiştirmeniz gerekmektedir
  • Bazı daire ve ofis kapıları gün geçtikçe düşme yada yapılan tadilat sonunda ayarında bozulma olmaktadır. Bu da kilit sisteminizin ayarını bozarak zamanla bozulmasına yol açmaktadır.
  • Kapınıza uygun kilit takmanızda devamlı çalışarak kilit sisteminizde bir arızalanmaya yol açabilmektedir.
  • En son olarak dış etkilerden dolayı kapı ve kilit sistemi arızalanması gibi sonuçlarda doğurabilmektedir.

Sinpaş Mahallesi Çilingir Hizmeti vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve evinin, arabasının, işyerinin ve kasasının anahtarını yaptırırken hiçbir şüphe duymaması için Ankara Anahtarcılar, Kilitçiler ve Çilingirler Odasının 0300 Numaralı Üyesidir.

Sinpaş Mahallesi Çilingir mı ihtiyacınız var!

Firma olarak uzun yılların verdiği deneyimle sizlere birçok konuda yardımcı olabilmekteyiz. Yaptığımız işler ne kadar basit görünsede yapılan herhangi bir yanlış daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.Aşağıda yer verdiğimiz hizmetleri kendi bünyemizle özel cihazlarla yapmaktayız.

  • Oto kumandanızın yedeğini de yapabilmekteyiz. Bu işlem için bizi aramanız yeterli olacaktır. Özel servis araçlarımızla yanınıza gelip kontak anahtarınızın yedeğini oluşturabilmekteyiz.
  • Kasa Çilingiri hizmetini uzun yıllardır vermekte olup her marka ve model kasanızın kilidini açarak sizlere yeni anahtar yapabilmekteyiz. Kasanızı açtıracağınız kişilere dikkat etmenizi öneririz. Yeri belli olan firmalarla çalışırsanız ilerde doğabilcek sorunlara karşı servis hizmeti verebilir.
  • Firmamız Kale Kilit ve Mul-t-lock gibi büyük firmaların bayisidir. Bu yüzden hem fiyat hemde teknik destek olarak size ne iyi şekilde hizmet vermektedir.
  • Oto Çilingir hizmetini uzun yıllardır vermenin özgüveniyle her marka ve model aracınızın kapısını çok kısa bir sürede açabilmekteyiz. Özel servis araçlarımız Ankara’nın her bölgesine hizmet vermektedir.
  • Mevcut Oto Kumandalarınızın pil ve kap değişiminide Sinpaş Mahallesi Çilingir'den yaptırabilirsiniz.
  • Hidrolik Kapı Yaylarınız için teknik destek ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. Sezonluk olarak belli periyotlarla ayarı yapılmaz ise ilerde arızalanma durumuna düşebilmektedir. Yazlık ve Kışlık olmak üzere 2 ayarı vardır ve bunlar 6 ayda bir değiştirilmezse sesli çalışmaya yada kapınızın sert kapanmasına yol açabilmektedir.

Çankaya Çilingir Bölgelerimiz

Ankara Çilingir