Ankara Çilingir Servisi 7/24 Hizmet
Telefon - 0532 711 61 35

Elektronik Kasa Çilingir

Elektronik Kasa Çilingir Servisimiz her marka ve model kasalarınızın çilingir hizmetini vermektedir. Özel cihazlarımızla beraber kasanızı zarar vermeden ister digital kasanız olsun ister anahtarlı kasalarınız isterde çelik kasalarınız en kısa zamanda kasalarınızı açmaktayız. Mevcut kasalarınızda oluşan anahtar takılması ve buna benzer durumlarda bizimle iletişime geçerek size en uygun ve en hızlı çözümü sunabilmekteyiz. Kasa Çilingiri yanında mevcut anahtarlarınızı da firmamızdan kopyalayabilirsiniz.

img
 • Ankara Elektronik Kasa Çilingir servisimiz kasa anahtarını kaybetme durumunda özel cihazlarla çelik kasanızın anahtarını kopyalamaktayız.
 • Çelik Kasanızın anahtarını kaybetme durumunda da aynı işlem yapılmaktadır. Kasa anahtarınızı kopyalamak için kilit sistemini görmemiz gerekmektedir.
 • Ankara'da Çelik Kasanızın kilit sistemi bozulduğu zaman yeni kilit sistemiyle beraber anahtarınızda değişmiş bulunmaktadır.
 • Ankara Elektronik Kasalarınız açılması yada pil değişimi için bizi arayabilirsiniz.
 • Ankara Çelik Kasa Çilingir hizmetini de firmamızdan alabilirsiniz.

Elektronik Kasa Çilingir Hizmeti vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve evinin, arabasının, işyerinin ve kasasının anahtarını yaptırırken hiçbir şüphe duymaması için Ankara Anahtarcılar, Kilitçiler ve Çilingirler Odasının 0300 Numaralı Üyesidir.

Elektronik Kasa Çilingir mı ihtiyacınız var!

Firma olarak uzun yılların verdiği deneyimle sizlere birçok konuda yardımcı olabilmekteyiz. Yaptığımız işler ne kadar basit görünsede yapılan herhangi bir yanlış daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.Aşağıda yer verdiğimiz hizmetleri kendi bünyemizle özel cihazlarla yapmaktayız.

 • Ev ve İşyerleriniz için çilingir hizmeti de verebilmekteyiz.
 • Oto kumandanızın yedeğini de yapabilmekteyiz. Bu işlem için bizi aramanız yeterli olacaktır. Özel servis araçlarımızla yanınıza gelip kontak anahtarınızın yedeğini oluşturabilmekteyiz.
 • Kasa Çilingiri hizmetini uzun yıllardır vermekte olup her marka ve model kasanızın kilidini açarak sizlere yeni anahtar yapabilmekteyiz. Kasanızı açtıracağınız kişilere dikkat etmenizi öneririz. Yeri belli olan firmalarla çalışırsanız ilerde doğabilcek sorunlara karşı servis hizmeti verebilir.
 • Firmamız Kale Kilit ve Mul-t-lock gibi büyük firmaların bayisidir. Bu yüzden hem fiyat hemde teknik destek olarak size ne iyi şekilde hizmet vermektedir.
 • Oto Çilingir hizmetini uzun yıllardır vermenin özgüveniyle her marka ve model aracınızın kapısını çok kısa bir sürede açabilmekteyiz. Özel servis araçlarımız Ankara’nın her bölgesine hizmet vermektedir.
 • Mevcut Oto Kumandalarınızın pil ve kap değişiminide Oran Çilingir’den yaptırabilirsiniz.
 • Kontak Tamiri yapan firmamız arızlaı kontaklarınızı tamir edebilmekte yada yerine yeni kontak takabilmektedir. Kontak içinde kırılan oto anahtarınızı yerinden çıkartarak kopyalamaktayız.
 • Hidrolik Kapı Yaylarınız için teknik destek ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. Sezonluk olarak belli periyotlarla ayarı yapılmaz ise ilerde arızalanma durumuna düşebilmektedir. Yazlık ve Kışlık olmak üzere 2 ayarı vardır ve bunlar 6 ayda bir değiştirilmezse sesli çalışmaya yada kapınızın sert kapanmasına yol açabilmektedir.

Çelik Kasa Çilingir ile ilgili yaptıklarımız

Ankara Çilingir