Ankara Çilingir Servisi 7/24 Hizmet
Telefon - 0532 711 61 35

Pamuklar Çilingir | Anahtarcı

Pamuklar Çilingir | Anahtarcı hizmeti günün her saatinde özel servis araçlarıyla sağlayan firmamız her türlü sıkıntınızda yanınızda yer almaktadır. Kapıda kalma durumunuzda bizi arayarak çok kısa bir sürede yanınızda yer alabilmekteyiz. Çelik Kapılarınızı kapınıza zarar vermeden çok kısa bir sürede açabilmekteyiz. Bunun için işinde uzman kadromuz ve özel cihazlarımızla sizlerin yanınızdayız. Bunun dışında kapı Açma, Kilit Değişimi, kasa çilingiri, oto anahtar, oto çilingir gibi birçok hizmetide firmamızdan alabilmektesiniz. Kapı açma, kilit değişimi, kapı ayarı gibi işlemler için bizi aramanız yeterlidir. Her türlü sıkıntınızda bizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Firmamız Mul-t-lock Center olarak Ankara'nın sayılı firmalarından biridir.

img

Yenimahalle Pamuklar Çilingir Nöbetçi Çilingir

Özel Servis Araçlarımızla günün her saati 15 Dakika gibi bir sürede müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yanlarında olmaktayız. Bu bölgeye bakan işinde uzman ustalarımızda en kısa sürede kapı açma hizmetini verebilmekteyiz. Bize ihtiyaç olabileceğiniz durumları aşağıda sıraladık.

  • Anahtarınız kilidinize zor giriyor yada anahtarınızı çevirdiğinizde zor dönüyor ise artık kilit sisteminizi değiştirmeniz gerekmektedir
  • Bazı daire ve ofis kapıları gün geçtikçe düşme yada yapılan tadilat sonunda ayarında bozulma olmaktadır. Bu da kilit sisteminizin ayarını bozarak zamanla bozulmasına yol açmaktadır.
  • Kapınıza uygun kilit takmanızda devamlı çalışarak kilit sisteminizde bir arızalanmaya yol açabilmektedir.
  • En son olarak dış etkilerden dolayı kapı ve kilit sistemi arızalanması gibi sonuçlarda doğurabilmektedir.

Pamuklar Çilingir Hizmeti vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve evinin, arabasının, işyerinin ve kasasının anahtarını yaptırırken hiçbir şüphe duymaması için Ankara Anahtarcılar, Kilitçiler ve Çilingirler Odasının 0300 Numaralı Üyesidir.

Pamuklar Çelik Kapı Çilingir ve Kilit Değişimi

Ev ve işyeri çelik kapılarınızın tamir , çilingir ve kilit değişimi hizmetini Ankara Çilingiri olarak biz vermeteyiz. Her marka ve model çelik kapılarınız için bu işlemler kapılarınıza zarar vermeden yapılabilmektedir. Aşğaıdaki hizmetleri firmamızdan güven içinde alabilirsiniz.

  • Pamuklar Çilingir
  • Pamuklar Kapı Açma
  • Pamuklar Çelik Kapı Tamiri
  • Pamuklar Hidrolik Kapı Yayı
  • Pamuklar Çelik Kapı Çilingir

Pamuklar Çilingir Servis Verdiğimiz Çelik Kapı Markaları

Firma olarak uzun yılların verdiği deneyimle sizlere birçok konuda yardımcı olabilmekteyiz. Yaptığımız işler ne kadar basit görünsede yapılan herhangi bir yanlış daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.Aşağıda yer alan Çelik Kapı Markalarıyla İlgili hem tamir hizmetini hemde yedek parça hizmetini firmamız vermektedir.

Yenimahalle Çilingir Bölgelerimiz

Ankara Çilingir