Ankara Çilingir Servisi 7/24 Hizmet
Telefon - 0533 026 18 88

Fatih Mahallesi Çilingir

Fatih Mahallesi Çilingir hizmeti vermekteyiz.Çilingir servisini firmamız 7/24 vermekte olup herhangi bir probleminizde sizlere yardımcı olmaktadır. Sincan Fatih Mahallesi Çilingir servisi dışında kilit değişimi, çelik kapı açma, acil Çilingir hizmeti gibi birçok servisi firmamızdan alabilmektesiniz.

Daire ve Ofis kapılarınızın kilitleri zaman geçtikte bozulmakta ve kapıda kalma gibi bir durumda düşmektesiniz. Bu yüzden de daire ve ofis kilitlerinizi takılma yada açarken zorlama gibi durumlar olduğunda değiştirmenizi önermekteyiz. Bunun sebebi size daha fazla masraf çıkartmadan önlemini almaktadır.Fatih Mahallesi Acil Çilingir'e ihtiyaç duyduğunuzda size bu konuda yardımcı olabilmekteyiz. Aşağıda yer alan kapı kilit değişimi hizmetini firmamızdan alabilir ve kapınıza ne uygun kilidi önerebiliriz.

img

Sincan Fatih Mahallesi Çilingir Servisi

  • Anahtarınız kilidinize zor giriyor yada anahtarınızı çevirdiğinizde zor dönüyor ise artık kilit sisteminizi değiştirmeniz gerekmektedir
  • Bazı daire ve ofis kapıları gün geçtikçe düşme yada yapılan tadilat sonunda ayarında bozulma olmaktadır. Bu da kilit sisteminizin ayarını bozarak zamanla bozulmasına yol açmaktadır.
  • Kapınıza uygun kilit takmanızda devamlı çalışarak kilit sisteminizde bir arızalanmaya yol açabilmektedir.
  • En son olarak dış etkilerden dolayı kapı ve kilit sistemi arızalanması gibi sonuçlarda doğurabilmektedir.

Fatih Mahallesi Çilingir Hizmeti vermekte olan firmamız müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmak ve evinin, arabasının, işyerinin ve kasasının anahtarını yaptırırken hiçbir şüphe duymaması için Ankara Anahtarcılar, Kilitçiler ve Çilingirler Odasının 0300 Numaralı Üyesidir.

Fatih Mahallesi Çilingir Hizmeti Dışında Verdiğimiz Servisler!

Firma olarak uzun yılların verdiği deneyimle sizlere birçok konuda yardımcı olabilmekteyiz. Yaptığımız işler ne kadar basit görünsede yapılan herhangi bir yanlış daha büyük sorunlara yol açabilmektedir.Aşağıda yer verdiğimiz hizmetleri kendi bünyemizle özel cihazlarla yapmaktayız.

  • Oto kumandanızın yedeğini de yapabilmekteyiz. Bu işlem için bizi aramanız yeterli olacaktır. Özel servis araçlarımızla yanınıza gelip kontak anahtarınızın yedeğini oluşturabilmekteyiz.
  • Kasa Çilingiri hizmetini uzun yıllardır vermekte olup her marka ve model kasanızın kilidini açarak sizlere yeni anahtar yapabilmekteyiz. Kasanızı açtıracağınız kişilere dikkat etmenizi öneririz. Yeri belli olan firmalarla çalışırsanız ilerde doğabilcek sorunlara karşı servis hizmeti verebilir.
  • Firmamız Kale Kilit ve Mul-t-lock gibi büyük firmaların bayisidir. Bu yüzden hem fiyat hemde teknik destek olarak size ne iyi şekilde hizmet vermektedir.
  • Oto Çilingir hizmetini uzun yıllardır vermenin özgüveniyle her marka ve model aracınızın kapısını çok kısa bir sürede açabilmekteyiz. Özel servis araçlarımız Ankara’nın her bölgesine hizmet vermektedir.
  • Mevcut Oto Kumandalarınızın pil ve kap değişiminide Fatih Mahallesi Çilingir'den yaptırabilirsiniz.
  • Hidrolik Kapı Yaylarınız için teknik destek ve servis hizmetimiz bulunmaktadır. Sezonluk olarak belli periyotlarla ayarı yapılmaz ise ilerde arızalanma durumuna düşebilmektedir. Yazlık ve Kışlık olmak üzere 2 ayarı vardır ve bunlar 6 ayda bir değiştirilmezse sesli çalışmaya yada kapınızın sert kapanmasına yol açabilmektedir.

Sincan Çilingir Bölgelerimiz

Ankara Çilingir