Kavaklıdere Çilingir

Cebeci Çilingir 05327116135

Cebeci Çilingir

Cebeci Çilingir
Cebeci Çilingir

Cebeci Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı bir semtidir. Ankara’nın merkezine yakın semtlerden biridir ve çevresinde Topraklık, Abidinpaşa, Demirlibahçe, Sakarya, Gündoğdu, Kurtuluş, Sağlık, Fidanlık ve İncesu mahalleleri bulunur. Cebeci semti ismini Osmanlı’dan almaktadır. Cebeci, Osmanlı ordusunun silahları ile ilgilenen Kapıkulu ocağı idi. Bu ocağın mensuplarına cebeciler denilmekteydi. Bu semtte Dikimevi askerlerinin kıyafetlerini üretmek için yapılmıştır. Bunun yanı sıra Harita Genel Komutanlığı ve Asker Alma da bu semttedir. Cebeci semti içinde Ankara Üniversitesi Siyasi Bilgiler Fakültesi, 50. Yıl Parkı,  Oyuncak Müzesi ve Kurtuluş Parkını bulundurur.

Cebeci Çilingir mağazamız ise bu semtte bulunan en gözde çilingir mağazalarımızdır. Cebeci Çilingir; Cebeci, Çankaya hatta Ankara halkının her türlü kapı-kilit-anahtar ihtiyacını kaliteli ve güvenli bir şekilde karşılayan 12 şubemizden sadece biridir. Bizler diğer 11 şubemiz gibi Cebeci Çilingir ile de sizlerin yanındayız.

Cebeci Çilingir olarak hizmetlerimiz saymakla bitmez, fakat size yardımcı olabilmek için birkaç tanesini sıralayabiliriz.

Barel değişimi, sizin anlayacağınız dil ile göbek-kilit değişimi.

Oda kapılarınızın açımı, onarımı, anahtar çıkartılması ve kopyalanması.

Ev kapılarınızın, her türlü kasa kilitlerinizin, her marka ve model aracınızın açımı ve anahtar işlemleri başlıca hizmetlerimizdendir.

Bu işlemlerinizin güvenilir kişiler tarafından yapılmasını istiyorsanız doğru adresteniz. Ayrıca tüm bunları yaptırmak için bulabileceğiniz en uygun fiyatların Cebeci Çilingir de olduğuna da sizi temin edebiliriz.

Cebeci Çilingir
Cebeci Çilingir

Bize neden güvenmeniz gerektiğini merak ediyorsanız Ankara Çilingir ve Anahtarcılar Odasına kaydımızın olduğunu söylememiz yeterli olacaktır. Ankara Çilingir ve Anahtarcılar Odası kendisine kayıtlı olan tüm çilingir ve anahtarcıların kayıtlarını ve parmak izlerini alır. Bu sayede kapılarınızı ve ya kilitlerinizi açan çilingirlerle ilgili aklınızdaki soru işaretlerinin giderilmesine yardımcı olur. Yani iş yaptığınız kişiyle yaşadığınız bir sorunda bu kişinin kimliğinin tespitini bu oda yapar. Ankara Çilingir ve Anahtarcılar Odasına kaydı olmayan kişiler kapınızı açar, anahtarınızı çıkarır hatta bunları daha uygun fiyatlarla yapabilir fakat sizin onlara tekrar ulaşamamanız muhtemeldir. Bu sizin ve birlikte yaşadığınız insanların güvenliği için büyük bir tehlikedir. Eğer çilingir işinizi yaptırdıktan sonra rahat bir şekilde yaşamınızı sürdürmek istiyorsanız yapmanız gereken tek şey Cebeci Çilingiri aramak.

 

Bizler iş tecrübemiz ve güvenilirliğimiz sayesinde 1986’da başladığımız çilingirlik serüvenimizde başarılı bir şekilde ilerliyoruz. 2 kuşaktır ailemizde devam eden bu meslekle birlikte şube sayımızı 12’ye kadar çıkardık ve hedefimiz sizlerin de sayesinde bu sayıyı arttırmak.

Cebeci Çilingirden aldığınız hiçbir hizmetten pişman olmayacağınıza emin olabilirsiniz. Eğer aradığınız şey sorununuzun kısa sürede çözülmesi, uygun fiyatlar, kaliteli işçilik, ve güvenilir çalışanlar ise doğru yerdesiniz demektir. Ankara’nın her yerine 7/24 hizmetimiz vardır. Bir çilingire ihtiyacınız varsa bizi arayın ve gerisini düşünmeyin.

Visa geçerlidir…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir