Akdere Çilingir 05327116135

Akdere Çilingir

Akdere Çilingir

Ankara’nın Mamak ilçesine bağlı olan Akdere, şehrin hızla gelişim gösterdiği semtlerinden biridir. 2000’li yıllardan itibaren apartmanlaşmaya başlayan Akdere, bünyesinde barındırdığı büyük dershaneler sayesinde eğitim alanında da gelişmeye başlamıştır. Başkentin sakin; ancak bir o kadar da hareketli semtinde kapı ve kasa kilidi açma, anahtar kopyalama, kilide anahtar yapma gibi birçok alanda hizmet veren Akdere Çilingir, semtin en güvenilir çilingir adresi olarak yoluna devam etmektedir. Güler yüzlü, tecrübeli ve profesyonel kadrosu, ileri teknoloji ürünü aletleri ile günün he saati hizmetinizde olan Akdere Çilingir; sizlere hızlı çözümlerin güvencesini sunmaktadır. Bir telefon kadar uzağınızda bulunan firmamız sayesinde artık kapıda kalmak, saatlerce çilingir beklemek gibi durumlar asla yaşanmayacak!

Meslek dalı olarak tarihi yüzyıllar öncesine dayanan çilingir hizmetlerine ne zaman ihtiyaç duyacağımız hiç mi hiç belli olmaz. Evden acele ile çıktığımızda anahtarı kapının üzerinde unutabilir, anahtarımızı kaybedebilir veya bir aile ferdi için anahtarın kopyasını yaptırmak isteyebiliriz. Bunun yanı sıra hırsızlığa karşı önlem almak için evimize bir emniyet sistemi kurmayı da talep edebiliriz. Tüm bunları kusursuzca yerine getirebilecek, önemi ne yazık ki gelişen teknoloji ile birlikte gün geçtikçe azalan; ancak asla yok olmayan çilingirlerdir. Semtin en güvenilir adreslerinden biri olarak boy gösteren Akdere Çilingir, sizlere güvenilir ve hızlı hizmetin garantisini vermektedir. Uzmanlaşmış kadrosu ve ileri teknoloji ürünleri ile günün he saati yanıbaşınızda olan Akdere Çilingir, sunmuş olduğu tüm hizmetler karşılığında sizlerden oldukça uygun fiyatlar talep edecektir. Bizim için öncelikli olan, siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti sağlamak ve güvenini kazanmaktadır.

7/24 yalnızca bir telefon ile ulaşabileceğiniz Akdere Çilingir; anahtar markalama ve kopyalama, maymuncuk hazırlama, kilit açma, kilit tamiri yapma, kilide anahtar yapma ve daha birçok çilingirlik hizmeti ile yardımınıza koşmaya hazırdır. Bizleri günün her saatinde çekinmeden arayabilirsiniz. Bizi aradıktan sonra tek yapmanız kısa bir süre beklemek.

Firmamız size garantili ürün ve işçilik sunmaktadır. Hizmetlerimizde kazandığınız avantajlarla birlikte ödemelerinizde de sizlere kolaylık sağlıyoruz. Bütün ödemeleriniz VISA KART geçerlidir. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden sizlere teşekkür ederiz.